Mycí linka NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Časově úsporné, strojové čištění slouží dále také k lepšímu a delšímu uchování hodnoty vozidla. Navíc budete lépe viditelní v dopravě a přispějete tak k bezpečnosti silničního provozu.

Samohybná, plně automatická mycí linka pro užitkové vozy MAGNUM je díky svému robustně svařenému portálu, dlouholeté zkušenosti i kvalitnímu zpracování připravena na dlouhou životnost a vysokou kvalitu mytí.
Frekvenčně řízené motory pojezdu zaručují plynulé najetía dáky rychlosti pojezdu mezi 6-18 m/min. se dosáhne krátkých mycích intervalů.
Optimální nátisková síla kartáčů zaručuje šetrné mytí vozidel.
Elektronické ovládání mycích válců zajišťuje šetrné a efektivní mytí podle kontur vozu.

MAGNUM – JETSTREAM
Účinné vysokotlaké mytí JetStream je doplňkovou nadstandardné výbavou mycí linky.  Díky tomu můžeme umýt i vozidla se speciálními tvary,  jako např. přepravníkové tahače, cisterny a další speciální vozy.

Na každý bok vozidla stříkají v průběhu procesu čtyři elektromotoricky oscilující vysokotlaké tryskové jednotky, které jsou osazeny protichůdnými vysokotlakými bodovými tryskami. Děje se tak silou ca 50 barů činného tlaku. Za pomoci integrovaného výkyvného zařízení vysokotlakých tryskových jednotek probíhá mytí i čelní a zadní části vozu.

Mycí program oblasti zrcátek u autobusů s mytím přes střed.
Při čelním mytí myjí boční válce mezi přečnívajícími zrcátky autobusu a převrátí je při přepnutí na mytí boků (zamezí se tak poškození zrcátek).

Dokážeme umýt i nákladní vůz s přívěsem. Při mytí meziprostor v mycím programu „Nákladní vůz s přívěsem“ zabraňuje bezpečnostní funkce kontaktu mycích válců s ojí a spojkou.