Technologie

 • Technologie

  Naše Mycí centrum je vybaveno nejmodernější technikou od firmy Christ, která je leaderem v oboru mytí vozidel. Mycí zařízení byla konfigurována pro rychlé a kvalitní mytí vozidel. Pro zajištění kompletních služeb jsme postavili i kryté stání pro vysávání a uklid inetriéru, které je vybavené i myčkou koberců.

   

   

   

 • Mycí linka OSOBNÍCH VOZIDEL VARIUS 1+1

  Pro mytí osobních vozidel jsme vybaveni vysokovýkonostní dvouportálovou mycí linkou Christ Varius 1+1.


  Maximální průjezdová šířka v oblasti zrcátek je 2 400 mm a je zvlášť uzpůsobena pro nové formy vozidel jako SUV a VAN.

  Mytí je prováděno dvěma samostatnými portály.  V mycím portálu jsou soustředěné všechny mokré technologie k dokonalé očistě vozidla. Po umytí se otevrou rychloběžná vrata a řidič přejede do sušící části s výkonem 16 kW. To umožňuje větší kapacitu mycí linky a velmi rychlé odbavování vozidel při zachování nejvyšší kvality mytí.

  Pro mytí používáme pouze laboratorně vyvíjené prémiové prostředky firmy Christ. Jsou šetrné k životnímu prostředí a zajišťují kvalitu a vysoký komfort mytí.

  Mycí prostor a je vyhřívaný. Jsme jedna z mála myček, která ošetří vozidla i v mrazivých dnech. Díky vysokému sušícímu výkonu může i v zimních měsících vozidlo ihned do provozu.

   

 • Mycí linka NÁKLADNÍCH VOZIDEL

  Časově úsporné, strojové čištění slouží dále také k lepšímu a delšímu uchování hodnoty vozidla. Navíc budete lépe viditelní v dopravě a přispějete tak k bezpečnosti silničního provozu.

  Samohybná, plně automatická mycí linka pro užitkové vozy MAGNUM je díky svému robustně svařenému portálu, dlouholeté zkušenosti i kvalitnímu zpracování připravena na dlouhou životnost a vysokou kvalitu mytí.
  Frekvenčně řízené motory pojezdu zaručují plynulé najetía dáky rychlosti pojezdu mezi 6-18 m/min. se dosáhne krátkých mycích intervalů.
  Optimální nátisková síla kartáčů zaručuje šetrné mytí vozidel.
  Elektronické ovládání mycích válců zajišťuje šetrné a efektivní mytí podle kontur vozu.

  MAGNUM – JETSTREAM
  Účinné vysokotlaké mytí JetStream je doplňkovou nadstandardné výbavou mycí linky.  Díky tomu můžeme umýt i vozidla se speciálními tvary,  jako např. přepravníkové tahače, cisterny a další speciální vozy.

  Na každý bok vozidla stříkají v průběhu procesu čtyři elektromotoricky oscilující vysokotlaké tryskové jednotky, které jsou osazeny protichůdnými vysokotlakými bodovými tryskami. Děje se tak silou ca 50 barů činného tlaku. Za pomoci integrovaného výkyvného zařízení vysokotlakých tryskových jednotek probíhá mytí i čelní a zadní části vozu.

  Mycí program oblasti zrcátek u autobusů s mytím přes střed.
  Při čelním mytí myjí boční válce mezi přečnívajícími zrcátky autobusu a převrátí je při přepnutí na mytí boků (zamezí se tak poškození zrcátek).

  Dokážeme umýt i nákladní vůz s přívěsem. Při mytí meziprostor v mycím programu „Nákladní vůz s přívěsem“ zabraňuje bezpečnostní funkce kontaktu mycích válců s ojí a spojkou.

 • Vysavač

  Pro snadné čištění vnitřku osobního auta  jsme vybaveni samoobslužným vysavačem Christ DUO-TURBO.

  Vysavač je mincový, doba vysávání je nadstandardně dlouhá:
  5 min. za 10,- Kč
  10 min za 20,- Kč

  Drobné Vám ráda rozmění obsluha mycí linky.

   

 • Myčka koberců

  Myčka vypere a umyje Vaše textilní i gumové koberce do všech typů vozidel.

  Cena za mytí 2 min.  10,- Kč.